رمان اشک لیلی

رمان اشک لیلی نوشته مریم دالایی اختصاصی سایت باغ رمان

رمان اشک لیلی

نام رمان: اشک لیلی

نویسنده: مریم دالایی

ژانر: عاشقانه

تعداد صفحات: 237 صفحه

خلاصه رمان:

لیلی دختری با بیماری کلیوی است که مانی نوه پیرمرد و پیرزنی که او با آنها زندگی میکند عاشقش میشود.پیمان عشق میبندند و مانی به شیراز برای ادامه تحصیل میرود، نوه دیگر پیرمرد از فرانسه برمیگردد، و از لیلی خواستگاری میکند و …

 

 

 

دانلود رمان با فرمت pdf

دانلود رمان با فرمت apk

برای عضویت در کانال تلگرامی باغ رمان کلیک کنید.

 

 

 

قسمتی از رمان اشک لیلی نوشته مریم دالایی:

وزش نسیم شبانگاهی ابرهای خاکستری را به میل خود به هر سو میبرد و از روی ستاره های روشن شب عبور میداد. صدای جیرجیرک ها سکوت باغ را میشکست و در میان شاخ و برگ درختان میپیچید، نگاه بیقرارش به آسمان دوخته شده بود و از ته دل دعا میکرد. فردا نتایج امتحانات اعلام و سرنوشت مانی معلوم میشد. همان که همیشه با نگاهی شیطنت بار دلش را لرزانده و وجودش آکنده از عشق و نیاز نموده بود. اما راز این عشق پنهان هنوز آشکار نشده زیرا خودش نخواسته بود.

دوروبر مانی را آنقدر دلبران زیبا و عشوه گر گرفته بودند که نمیگذاشتند او دیده شوند. دخترهای طناز و شیرین زبان چنان ان را سرگرم میکردند که وجود بیمار بو هر روز بیش از پیش نادیده گرفته میشد. آنها خویشاوند بودند اما او غریبه ای تنها بیش نبود. البته با این وضع کنار آمده بود و سرنوشت نامعلوم خود را همانگونه که بود پذیرفته بود. میدانست دیر یا زود باید به پدر و مادر مرحومش بپیوندد. پس همان بهتر که از احساس درونش اگاه نمیشد. مخصوصا او که تمام آرزویش بود. قلبش از این عشق پنهان چنان لبریز شده بود که اندیشیدن به او، تماشاکردنش از دور و ثبت این لحظه های عاشقانه را برای خود کافی میدانست. نفش عمیقی کشید و چشمهایش را بست و برای اخرین بار زیر لب دعا کرد:

-ای خدای مهربون! کمک کن مانی عزیز من توی کنکور قبول شه. آمین.

 


امیدوارم از خوندن این رمان زیبا لذت ببرید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.