رمان کتاب ممنوعه

رمان کتاب ممنوعه نوشته کوروش قربانی اختصاصی سایت باغ رمان

رمان کتاب ممنوعه

دانلود رمان کتاب ممنوعه

نویسنده: کوروش قربانی

ژانر: اجتماعی و تاریخی

تعداد صفحات: 74 صفحه

خلاصه رمان کتاب ممنوعه:

این کتاب با توجه به منابع تاریخی موثق از مورخان غربی و همچنین ایرانی و با افزودن عنصر خیال در جهت جذاب نمودن آن نگاشته شده و اتفاق عجیبی نیست. چرا که اگر عنصر خیال به آن اضافه نمیشد، به تاریخ نزدیک تر میشد تا رمان و داستان.

 

 

دانلود رمان با فرمت pdf

دانلود رمان برای اندروید با فرمت apk

دانلود رمان برای ایفون با فرمت epub

برای عضویت در کانال تلگرامی باغ رمان کلیک کنید.

منبع: رمانکده

 

قسمتی از رمان کتاب ممنوعه نوشته کوروش قربانی:

خرابه های آکروپولیس همچنان عظمت خویش را حفظ کرده بود. شکوه آن در نو ساخت بودن آن نبوده و نه تنها اکنون ابهت خویش را از دست نداده، بلکه با ویرانی آن گویی عظمت دیگری یافته و این احساسی است که تنها با حضور در آن مکان تاریخی میتوان درک نمود. نور خورشید که سابق نیز در زمان ساختن بر آن می تابید اکنون در شگفتی مانده که چنین ابر ساختمانهایی را که به دست هنرمند بشر و با خوش ذوقی تمام ساخته شده، چگونه سیاستمداران بر سر مسائل پوچ و عقده گشایی به ویرانه ای تبدیل کرده اند.

و سیاست همچون حیوانی وحشی است که پنجه ی خود را بر گردن هنر نهاده و مدام میفشارد و تا بوده همین بوده و گمان نمیکنم که روزی دست بردارد. گویی سیاست بیش از اندازه به زیبایی و جاودانگی هنر رشک میورزد و جالب این است که خود میداند که ماندگار نیست و هر زمان تغییر میکند.

در این میان افرادی نیز هستند که میخواهند کوچک و خوار بودن خود را یک شبه به بزرگی و عظمت برسانند. افرادی که گمان میکنند که پس از کشته شدن این عظمت و شکوه میتوانند با خنجر زدن به پیکر بی جان آن ذره ای از خون زرین آن را تصاحب کنند و با فروش آن عظیم شوند.


امیدوارم از خوندن این رمان لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.