رمان خلاء

رمان خلاء نوشته شراره ارکات اختصاصی سایت باغ رمان

رمان خلاء

دانلود رمان خلاء

نویسنده: شراره ارکات

ژانر: عاشقانه

تعداد صفحات: 225 صفحه

خلاصه رمان خلاء:

باز هم به در بسته خوردم چرا؟ یعنی کار چه کسی میتونه باشه؟ مرگ، آشفتگی، خانواده، همه و همه برام معمای بزرگی شده. نه راه پیش دارم نه راه پس. از طرفی دلم، از طرفی شغلم. باید بفهمم، باید پرده از روی این موضوع مبهم بردارم، من در میان هیاهویی که در پشت این پرده است نباید سکوت کنم. باید پرده از این راز بردارم. باید… به خاطر دلم….

 

 

دانلود رمان با فرمت pdf

دانلود رمان برای اندروید با فرمت apk

دانلود رمان برای ایفون با فرمت epub

برای عضویت در کانال تلگرام باغ رمان کلیک کنید.

 

قسمتی از رمان خلاء نوشته شراره ارکات:

از روی صندلی سیاهم بلند شدم. پاک سیگارم رو از روی میز برمیدارم و کلافه به سمت پنجره های بلندی که از سقف تا کف زمین کشیده شدن می رم. به آسمان تیره ی تهران خیره میشم. یعنی کار چه کسی میتونه باشه؟ آرام سیگار را کنج لبم میزارم و روشنش میکنم. پک محکمی بهش میزنم. انگار با پک های محکمی که به سیگارم میزنم میخوام دردم بهبود پیدا کنه؛  اما افسوس دردی که در دلم دارم با این چیزهای سطحی آرام نمیگیرد، چشمهایم را میبندم و در افکارم غرق میشوم.

چشمهای بی قرارم رو به ساعت مچیم میدوزم. خدایا کی میرسم؟ به پیرمرد شیک پوشی که صندلی کناریم نشسته و آرام به خواب فرو رفته نگاه میکنم. با دیدنش یاد پدرم افتادم. امیدوارم که چیزی نشده باشه. میخواستم هر چه سریعتر کارهام رو تمام کنم و برگردم تا باز هم محیط خانوادمون مثل ده سال پیش گرم و صمیمی بشه. ای کاش زودتر می اومدم، ای کاش!  یکبار دیگه و هزاران بار دیگه ای کاش! بازم به ساعتم چشم میدوزم! پس کی میرسیم؟


امیدوارم از خوندم این رمان لذت ببرید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.